Hoofdbestuur

Voorzitter/Bestuurslid communicatie (waarneming):      Willy Louwerse     

voorzitter@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Vicevoorzitter/bestuurslid relatiebeheer/bestuurslid sportbeleid (waarneming):      Fred ZachtFred Zacht

relatiebeheer@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Secretaris:     Wil HectorsWil Hectors-2

secretaris@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Penningmeester:      Frank Altena

penningmeester@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Bestuurslid facilitair:      Vacature

 

.

.

.

.Bestuurslid sportbeleid:      Vacature

 

 

 

Afdelingsvoorzitters:

 

Jeu de boules:                Ton Kunst 

jeudeboules@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Nordic Walking:            Fred Zacht  Fred Zacht

nordicwalking@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Recreatie:                       Vacature

recreatie@thor-roosendaal.nl

.

.

.

.

Wandelen:                      Will Pardon Wil Pardon

wandelen@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Wedstrijdsport:                      Floris TerhellDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Foto-Floris-2-1-776x1024.jpg

wedstrijdsport@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Verenigingsmanager:          Yvonne Langen – van Overveld  Yvonne Langen

verenigingsmanager@thor-roosendaal.nl

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.