Hoofdbestuur

.

Voorzitter (waarnemend):      Fred Zacht

voorzitter@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

Secretaris:     Nicole Sander

secretaris@thor-roosendaal.nl

.

.

.

.

Penningmeester: Vacature

.

.

.

.

Bestuurslid relatiebeheer:      Fred Zacht 

relatiebeheer@thor-roosendaal.nl

.

.

.

.

.

Bestuurslid facilitair:      Vacature

.

.

.

.

Bestuurslid sportbeleid:      Vacature

.

.

.

.

Bestuurslid communicatie:      Vacature

.

.

.

.

Per volmacht:

.

Penningmeester titulair:  Jos Smits

penningmeester@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

.

Afdelingsvoorzitters:

 

Jeu de boules:                Ton Kunst 

jeudeboules@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Nordic Walking:            Fred Zacht 

nordicwalking@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Recreatie:                       Paul van Oers

recreatie@thor-roosendaal.nl

.

.

.

,

 

Wandelen:                      Wil Pardon Wil Pardon

wandelen@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Wedstrijdsport:                      Floris TerhellDeze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Foto-Floris-2-1-776x1024.jpg

wedstrijdsport@thor-roosendaal.nl

 

.

.

.

.

Verenigingsmanager:          Yvonne Langen – van Overveld  Yvonne Langen

verenigingsmanager@thor-roosendaal.nl

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.